Müügijuht

Tallinn, Estonia

About the job

Otsime just Sind, kui Sind kõnetab Müügijuhi ametikoht!
Kui Sa oled sihikindel, paindlik, innovaatiline, sõbralik ja oskad väärtustada koostööd nii klientidega kui ka kolleegidega, siis ava oma elus uus uks! Unifiedpost pakub ostu-ja müügiarvete lahendusi, makse lahendusi, makse ja EDI lahendusi.

Põhilised tööülesanded
  • müügi eesmärkide elluviimine ning rist- ja lisamüügi teostamine
  • uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate edasi arendamine
  • kohtumised ja müügi läbirääkimised klientidega
  • konkurentsivõimeliste pakkumiste tegemine
  • müügiprojektide kavandamine, käivitamine ja eestvedamine
  • müügilepingute sõlmimine ja haldamine

About Unifiedpost

Unifiedpost AS on finantstehnoloogia lahenduste pakkuja, mille eesmärk on vähendada ettevõtete finantsprotsessidele kuluvat aega ja raha. Unifiedpost tegeleb ka e-arveldus- ja makselahenduste pakkumisega. Ettevõte asutati 1996 aastal ja on varem tegutsenud Itella Informatoni, OpusCapita ja Fitek nimede all. Alates 2019 aastatst kuulub ettevõte Unifiedpost Group, mis tegutseb enam kui 20 riigis.

We would be happy to see

Ootused kandidaadile

  • eelnev tulemuslik töökogemus müügitöös
  • hea aja planeerimisoskus ja organiseerimisvõime
  • enese juhtimisoskus
  • sihikindlus, positiivsus ja hea pingetaluvus
  • avatus ja hea koostöövõime erinevate inimtüüpidega
  • suhtlemisvalmidus, läbirääkimiste pidamise oskus
  • väga hea eesti ja inglise suhtluskeel. Kasuks tuleb vene keele oskus.
  • hea arvutikasutamise oskus
  • kõrgharidus või on see omandamisel
  • kasuks tuleb kogemus IT või finantstehnoloogia, logistika või kaubandus valdkonnast

This is what you win

Omaltpoolt pakume

  • Tööks vajalikku väljaõpet ja koolitusi
  • Põnevat ja vaheldusrikast tööd
  • Hästi toimivat ja toetavat meeskonda
  • Kaasaegset ja mõnusat kontorit Tallinna kesklinnas
  • Kaugtöö võimalust
  • Mitmeid firmasiseseid ühisüritusi
  • Mitmeid soodustusi sportimisvõimalustele
  • Lisapuhkust

Unifiedpost Group is gradually transforming into a more regulated company. As a result, all roles within any of the companies of the Unifiedpost Group are subject to some form of a background check. For most roles, this will involve a simple identity and degree verification. For other roles, we might be required to also verify your criminal record and employment history.

Upload your CV & Motivational Letter

Please upload a file with a maximum filesize of 10MB

By clicking submit below, you consent to allow Unifiedpost Group to store and process the personal information submitted above to provide you the content requested. For more information, please consult our privacy policy.