Pardavimų projektų vadovas

Vilnius, Lithuania

About the job

Šiuo metu ieškome Pardavimų projektų vadovo/ės, kuris 

 • tiesiogiai konsultuoja verslo įmones ir viešas organizacijas apie finansinių procesų optimizavimo ir sąskaitų valdymo galimybes bei pasiūlo labiausiai atitinkantį kliento poreikius sprendimą;
 • bendradarbiaudamas su klientu ir kolegomis surenka pirminius reikalavimus, numato projekto imtį ir tikslus, koordinuoja projekto diegimą ir „po pardaviminį“ paslaugų teikimą klientams;
 • rūpinasi projekto paslaugų kokybe bei vykdo naujų sprendimų pardavimus esamiems ir naujiems klientams;
 • aktyviai dalyvauja finansinių procesų optimizavimo paslaugų kūrimo ir atnaujinimo procesuose atstovaudamas rinkos poreikius.

About Unifiedpost

Unifiedpost Group misija yra padėti klientams struktūrizuoti sudėtingas finansines ekosistemas, įdiegiant patogius ir išmanius skaitmeninius sprendimus.

Visame pasaulyje verslas stengiasi suskaitmeninti savo finansinės vertės grandinę: nuo sutarčių ar užsakymų iki sąskaitų, mokėjimų ir finansavimo. Kad ši evoliucija vyktų sėkmingai, šią įvairialypę ekosistemą turi vienyti patikimas tinklas.

Mūsų saugi debesų kompiuterijos platforma leidžia įmonėms moderniai atlikti automatines verslo funkcijas: nuo elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, mokėjimo, tvarkymo iki apyvartinio kapitalo finansavimo, elektroninių tapatybės nustatymo sprendimų ir dar daugiau galimybių sukuriant erdvę ten, kur gali veikti šis tinklas.

Kurdami technologines inovacijas ir turėdami daugiau kaip 20 metų darbo patirtį, galime užtikrinti, kad esame ambicingi, atsidavę savo darbui ir linkę bendradarbiauti. Tačiau tai dar ne viskas! Čia gali būti Tavo karjeros pradžia ir stipri patirtis.


We would be happy to see

Mes tikimės, kad 

 • turite mažiausiai 2 metų pardavimų patirtį verslo įmonėms ir viešosioms organizacijoms;
 • gebate ir norite pristatyti įmonės sprendimus, teikti pasiūlymus viešam ir privačiam sektoriui, surinkti ir analizuoti informaciją bei derinti veiksmus su klientais, partneriais ir kitais kolegomis;
 • laisvai rašote ir bendrajaute lietuvių bei anglų kalbomis. Anglų kalbos žinios padės bendradarbiauti su grupės įmonių kolegomis ir dalyvauti tarptautiniuose projektuose;
 • Mėgstate bendrauti ir dirbti komandoje;

This is what you win

Mes siūlome

 • įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje;
 • tobulėjimo ir karjeros šuolį;
 • konkurencingą atlygį ir papildomas naudas, priklausančias nuo darbo rezultatų;
 • draugišką ir stiprią patikimų profesionalų komandą;
 • galimybes siūlyti ir įgyvendinti idėjas, laisvę veikti.

Pareigybės pastoviosios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 1400 iki 2300 EUR, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis siūlomas, atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio mokama kintamoji atlygio dalis ir suteikiamos papildomos naudos.

Challenges: we’re transforming the world of business communications and transactions. You will develop your technical skills but also your knowledge about business processes.

Responsibility: making a difference in decision-making means you take on responsibility, not just tasks

Common purpose: you grow by learning new skills and we benefit from your knowledge. We all work together towards one goal

Unifiedpost Group is gradually transforming into a more regulated company. As a result, all roles within any of the companies of the Unifiedpost Group are subject to some form of a background check. For most roles, this will involve a simple identity and degree verification. For other roles, we might be required to also verify your criminal record and employment history.


Apply now

Upload your CV & Motivational Letter

Please upload a file with a maximum filesize of 10MB