Digitalizačný a verifikačný operátor

Nádražná 1958, Ivánka pri Dunaji

About the job

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skenovanie a obsluha vysokokapacitného skenera
kontrola naskenovaných údajov s OCR softvérom
vyťažovanie a kontrola dát z faktúr
triedenie dokumentov pred skenovaním, odspinkovávanie, triedenie po skenovaní
iné administratívne práce

About Unifiedpost

Stručná charakteristika spoločnosti

“Administratívne a finančné procesy by mali byť jednoduché a inteligentné.”

V Unifiedpost Group vyvíjame cloudové služby, ktoré uľahčujú administratívne a finančné procesy našich zákazníkov pomocou jednoduchých a inteligentných digitálnych riešení. Od roku 2020 je Unifiedpost Group kótovaná na akciovom trhu Euronext v Bruseli.

We would be happy to see

akceptujeme len životopisy s fotografiou
podmienka je PLNÝ úväzok na 8,5 hodiny
víkendy a sviatky sa nepracuje
práca na DVE ZMENY od 7:00 a 10:00 hod

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

This is what you win

Mzda, zamestnanecké výhody, benefity

  • 950 EUR/mesiac
  • stabilná Belgická nadnárodná spoločnosť kótovaná na Bruselskej burze
  • ráno a popoludní žiadne zápchy (idete z BA opačným smerom)
  • z vlakovej stanice Ivanka pri Dunaji sme 4 minúty pešo
  • práca v príjemnom kancelárskom prostredí
  • mladý, veselý a dynamický kolektív
  • jazykové kurzy
  • IT kurzy
  • možnosť uplatnenia a rastu v rámci skupiny v iných Európskych krajinách
  • teplé a studené nápoje na pracovisku zdarma
  • firemné akcie

Challenges: we’re transforming the world of business communications and transactions. You will develop your professional skills but also your knowledge about business processes.

Responsibility: making a difference in decision-making means you take on responsibility, not just tasks.

Common purpose: you grow by learning new skills and we benefit from your knowledge. We all work together towards one goal.

Unifiedpost Group is gradually transforming into a more regulated company. As a result, all roles within any of the companies of the Unifiedpost Group are subject to some form of a background check. For most roles, this will involve a simple identity and degree verification. For other roles, we might be required to also verify your criminal record and employment history.

Upload your CV & Motivational Letter

Please upload a file with a maximum filesize of 10MB

By clicking submit below, you consent to allow Unifiedpost Group to store and process the personal information submitted above to provide you the content requested. For more information, please consult our privacy policy.